În ajunul Zilei lucrătorului medical și a farmacistului, președinta raionului Strășeni, Mariana Dîmcenco, împreună cu reprezentanți de la Consiliul raional Strășeni, a fost alături de colectivele instituțiilor medicale din raion pentru a le transmite personal felicitări și mulțumiri.Citeşte mai mult...