În conformitate cu prevederile art. 20 al Legii nr. 768-XIV din 02 februarie 2000 privind statutul alesului local și a Deciziei Consiliului raional nr.1/15 din 24 februarie 2017 ,,Cu privire la aprobarea Programului de activitate al Consiliului raional Strășeni pentru trimestrul II al anului 2017”, la data de 28 martie 2017, ora 10.00, consilierii Consiliului raional Strășeni vor primi în audiență în teritoriu cetățenii localităților, conform orarului anexat.
Stimaţi cetăţeni! Vă invităm şi vă aşteptăm să luaţi parte la aceste întâlniri!
Orarul
audienţelor cetăţenilor de către consilierii Consiliului raional Străşeni,
preconizate pentru 28 martie 2017
(conform Deciziei Consiliului raional Strășeni nr. 1/15 din 24 februarie 2017)
Nr. d/o |
Numele, prenumele consilierului raional |
Localitatea |
Locul desfăşurării întîlnirii |
ora |
1. |
Anghel Veaceslav |
s. Căpriana |
primăria |
10.00 |
2. |
Avram Victor |
s. Chirianca |
primăria |
10.00 |
3. |
Bîrsan Maxim |
c. Codreanca |
primăria |
10.00 |
4. |
Budu Vasile |
s. Cojușna |
primăria |
10.00 |
5. |
Buga Vasile |
s. Dolna |
primăria |
10.00 |
6. |
Cavcaliuc Valeriu |
c. Găleşti |
primăria |
10.00 |
7. |
Cazac Eugeniu |
c. Ghelăuza |
primăria |
10.00 |
8. |
Chircu Aurica |
c. Greblești |
primăria |
10.00 |
9. |
Crețu Tatiana |
s. Stejăreni |
filiala gr. de copii Lozova |
10.00 |
10. |
Voloșciuc Petru |
c. Micăuți |
primăria |
10.00 |
11. |
Filip Petru |
c. Micleușeni |
primăria |
10.00 |
12. |
Ganea Valentin |
s. Negrești |
primăria |
10.00 |
13. |
Glavan Petru |
s. Onești |
primăria |
10.00 |
14. |
Gonța Tudor |
c. Pănășești |
primăria |
10.00 |
15. |
Grosu Vasile |
s. Romănești |
primăria |
10.00 |
16. |
Ioniță Constantin |
c. Rădeni |
primăria |
10.00 |
17. |
Iovu Igor |
s. Drăgușeni |
gimnaziu |
10.00 |
18. |
Jardan Viorel |
s. Zamciogi |
gr. de copii |
10.00 |
19. |
Jereghi Ludmila |
s. Roșcani |
primăria |
10.00 |
20. |
Marola Constantin |
s. Sireți |
primăria |
10.00 |
21. |
Nicolaev Ion |
s. Tătărești |
primăria |
10.00 |
22. |
Robu Nicolae |
s. Țigănești |
primăria |
10.00 |
23. |
Sula Constantin |
s. Voinova |
primăria |
10.00 |
24. |
Topor Iurie |
s. Vorniceni |
primăria |
10.00 |
25. |
Triboi Nicolae |
s. Zubreşti |
primăria |
10.00 |
26. |
Ursu Parfenie |
or. Strășeni |
primăria |
10.00 |
27. |
Cube Liudmila |
or. Bucovăţ |
primăria |
10.00 |
28. |
Zosim Eugeniu |
s. Făgureni |
gr. de copii |
10.00 |