ANUNȚ
În conformitate cu prevederile art. 20 al legii nr. 768-XIV din 02 februarie 2000 privind statutul alesului local, și a Deciziei Consiliului raional nr. 1/23 din 26 februarie 2016 ,,Cu privire la aprobarea Programului de activitate a Consiliului raional Strășeni pentru trimestrul II al anului 2016”, la data de 26 iulie 2016, ora 10.00, consilierii raionali vor primi în audiență cetățenii localităților raionului Strășeni, conform orarului atașat.
Stimaţi cetăţeni! Vă invităm şi vă aşteptăm să luaţi parte la aceste întîlniri!
Orarul audienţei cetăţenilor
de către consilierii Consiliului raional Străşeni care urmează a fi organizate şi desfăşurate pe data de 26 iulie 2016
Nr. d/o |
Numele, prenumele consilierului raional |
Localitatea |
Locul desfăşurării întîlnirii |
ora |
1. |
Anghel Veaceslav |
or. Bucovăţ |
primăria |
10.00 |
2. |
Avram Victor |
s. Făgureni |
gr. de copii |
10.00 |
3. |
Bîrsan Maxim |
s. Căpriana |
primăria |
10.00 |
4. |
Botnaru Sergiu |
s. Chirianca |
primăria |
10.00 |
5. |
Budu Vasile |
c. Codreanca |
primăria |
10.00 |
6. |
Buga Vasile |
s. Lupa-Recea |
gr. de copii |
10.00 |
7. |
Cavcaliuc Valeriu |
s. Cojușna |
primăria |
10.00 |
8. |
Cazac Eugeniu |
s. Dolna |
primăria |
10.00 |
9. |
Căpățină Vladislav |
c. Găleşti |
primăria |
10.00 |
10, |
Chircu Aurica |
c. Ghelăuza |
primăria |
10.00 |
11. |
Cotorobai Ion |
s. Saca |
gr. de copii |
10.00 |
12. |
Crețu Tatiana |
c. Greblești |
primăria |
10.00 |
13. |
Cube Liudmila |
c. Lozova |
primăria |
10.00 |
14. |
Filip Petru |
s. Stejăreni |
gr. de copii |
10.00 |
15. |
Ganea Valentin |
c. Micăuți |
primăria |
10.00 |
16. |
Glavan Petru |
c. Micleușeni |
primăria |
10.00 |
17. |
Gonța Tudor |
s. Negrești |
primăria |
10.00 |
18. |
Grișciuc Simion |
s. Onești |
primăria |
10.00 |
19. |
Grosu Vasile |
c. Pănășești |
primăria |
10.00 |
20. |
Ioniță Constantin |
c. Rădeni |
primăria |
10.00 |
21. |
Iovu Igor |
s. Drăgușeni |
gimnaziu |
10.00 |
22. |
Jardan Viorel |
s. Zamciogi |
gr. de copii |
10.00 |
23. |
Jereghi Ludmila |
s. Romănești |
primăria |
10.00 |
24. |
Lozovanu Ion |
s. Recea |
primăria |
10.00 |
25. |
Marola Constantin |
s. Roșcani |
primăria |
10.00 |
26. |
Nicolaev Ion |
s. Scoreni |
primăria |
10.00 |
27. |
Robu Nicolae |
s. Sireți |
primăria |
10.00 |
28. |
Sula Constantin |
s. Tătărești |
primăria |
10.00 |
29. |
Topor Iurie |
s. Țigănești |
primăria |
10.00 |
30. |
Triboi Nicolae |
s. Voinova |
primăria |
10.00 |
31. |
Ursu Parfenie |
s. Vorniceni |
primăria |
10.00 |
32. |
Voloșciuc Petru |
s. Zubreşti |
primăria |
10.00 |
33. |
Zosim Eugeniu |
or. Strășeni |
primăria |
10.00 |